دوره های آموزشی

افزایش دانش کلمه (Vocabulary)

این دوره شامل آموزش کلمات عمومی و تخصصی در حوزه های مختلف علمی بوده و از پایه به گونه ای طراحی شده که در مدت زمانی کوتاه دامنه لغات شخص کاملا به صورت محسوس افزایش می یابد. با روش طراحی شده گروه آموزشی ما، زبان آموزان می توانند با سرعت بالا کلمات را برای مدت زمان طولانی یاد گرفته و در مهارت های مختلف از آن ها استفاده نمایند.

مهارت شنیداری (Listening)

برای کسانی که به صورت خودخوان در منزل تمایل به پیشرفت در بخش شنیداری دارند روش و کتابی طراحی شده است که برای کلاس های آنلاین مناسب می باشد. پس از ثبت نام و شرکت در آزمون تعیین سطح رایگان ما، به متقاضیان برنامه ای مناسب سطح آن ها داده خواهد شد که می بایست حداقل دو تمرین از تمرین های موجود در کتاب را در مدت یک هفته ارسال نمایند. سپس با بررسی نقاط ضعف هر متقاضی نکاتی مهم و تاثیرگذار ارائه می گردد که فرد می تواند در هفته ی دوم پیشرفت خود را به طور محسوس در این مهارت پایه ای شاهد باشد.

مهارت خواندن (Reading)

برای کسانی که به صورت خودخوان در منزل تمایل به پیشرفت در بخش خواندن دارند روش و کتابی طراحی شده است که برای کلاس های آنلاین مناسب می باشد. پس از ثبت نام و شرکت در آزمون تعیین سطح رایگان ما، به متقاضیان برنامه ای مناسب سطح آن ها داده خواهد شد که می بایست حداقل دو تمرین از تمرین های موجود در کتاب را در مدت یک هفته ارسال نمایند. سپس با بررسی نقاط ضعف هر متقاضی نکاتی مهم و تاثیرگذار ارائه می گردد که فرد می تواند در هفته ی دوم پیشرفت خود را به طور محسوس در مهارت خواندن خود شاهد باشد.

مهارت نوشتن (Writing)

برای کسانی که به صورت خودخوان در منزل تمایل به پیشرفت در بخش نوشتاری دارند منابعی در نظر گرفته شده که برای کلاس های آنلاین مناسب می باشد. پس از ثبت نام و شرکت در آزمون تعیین سطح رایگان ما، به متقاضیان برنامه ای مناسب سطح آن ها داده خواهد شد که می بایست حداقل دو تمرین از تمرین های موجود در منابع ارائه شده را در مدت یک هفته انجام و ارسال نمایند. سپس با بررسی نقاط ضعف هر متقاضی نکاتی مهم و تاثیرگذار ارائه می گردد که فرد می تواند در هفته ی دوم پیشرفت خود را به طور محسوس در مهارت نوشتاری خود شاهد باشد.

مهارت گفتاری (Speaking)

برای کسانی که به صورت خودخوان در منزل تمایل به پیشرفت در بخش گفتاری دارند منابعی در نظر گرفته شده که برای کلاس های آنلاین بسیار مناسب می باشد و ترس از صحبت کردن به زبان انگلیسی در متقاضی به طور کامل از بین خواهد رفت. پس از ثبت نام و شرکت در آزمون تعیین سطح رایگان ما، به متقاضیان برنامه ای مناسب سطح آن ها داده خواهد شد که می بایست حداقل دو تمرین از تمرین های موجود در منابع ارائه شده را در مدت یک هفته انجام و ارسال نمایند. سپس با بررسی نقاط ضعف هر متقاضی نکاتی مهم و تاثیرگذار ارائه می گردد که فرد می تواند در هفته ی دوم پیشرفت خود را به طور محسوس در مهارت گفتاری خود شاهد باشد.

آزمون IELTS

این دوره شامل آموزش تخصصی امتحان آیلتس بوده و متقاضیان در کشورهای سوئیس، ایتالیا و ایران می توانند در آزمون های MOCK که به طور هفتگی برگزار می گردد نیز شرکت نمایند. آزمون های ماک مشابه امتحان اصلی بوده و با شرکت در این نوع آزمون متقاضیان متوجه سطح خود و همچنین کسب تجربه ای جدید قبل از امتحانشان با کمترین هزینه خواهند شد. این آزمون در حال حاضر در شهر های ژنو، رم و شیراز برگزار می گردد.